Již delší dobu přemýšlíte o koupi nového počítače, notebooku nebo snad i televize? Dopředu jste si řekli, že tentokrát nebudete kupovat žádný přístroj od třetí osoby, který se asi za pár měsíců rozbil a vy už nemáte ani záruku. Dost bylo těchto zbytečných investic a vyhozených oprav, nyní nakupujeme oficiálně, přímo od prodejce, a ještě s úsměvem. Jenomže úsměv vám zamrzne někde mezi A a B, protože když se dozvíte, kolik vlastně elektronika stojí a pokud chcete alespoň trochu lepší přístroj, než máte teď, zjistíte, že si budete muset nemile připlatit.
kodování počítače

Ideální je černý pátek

Listopad, to je měsíc, který podzimem naprosto září. Padá barevné listí, všechno je tak nějak pomalu připravující se na zimu. Klid a předvánoční pohoda, která je ale rozražena jako dvě auta kamionem podzimním Black Friday, který k nám doputoval z Ameriky. Cenové šílenství, kdy jsou obchody s elektronikou zachváceny až 60 % slevami na zboží. Je pravda, že u nás to lidé zatím neprožívají tak náročně jako třeba v Americe, kde se o zboží doslova rvou. Ale přece jenom, nový počítač s nadupanými parametry za polovic? No nepoperte se o to.
elektronická kniha

Povánoční slevy

Ani po Vánocích nemáte klid, protože všechno to zboží, co se neprodalo, je nyní k mání těm opozdilcům, kteří si právě dříve nestihli ulovit ten svůj kousek štěstí. Slevy, které začínají dopadat na zboží někdy po 27. prosinci jsou stejně drtivé jako ty před nimi a představují tak ideální šanci pro všechny, kteří si chtějí pořídit něco výkonnějšího než 8 let starý notebook.
černý fotoaparát

Letní slevový týden

Říká se, že komu se nelení, tomu se zelení a proč tedy nezakoupit dárky na Vánoce o něco dříve, že ano? Zde padají také pěkné slevy, byť to nejsou tak horentní částky jako o Vánocích. Pokud se Vám ale zavařila televize někdy v těch letních vedrech, není lepšího času než vyrazit na nákupy