Mít zahradu má spoustu výhod. Můžete na ní trávit mnoho času během sezóny, kde si můžete pěstovat květiny, zeleninu a mít nějaký ten strom. Pokud si na ní uděláte altán nebo pergolu, můžete zde pořádat v sezóně oslavy a večírky, a strávit zde mnoho hezkých chvil s přáteli a rodinou. K oběma případům je ale potřeba mít udržovanou zahradu bez vysokého plevele a náletových dřevin – aby byla nejen hezká, ale hlavně bezpečná. V zarostlém pozemku není většinou pohyb možný, a mohlo by dojít k úrazu. A kdo by taky chtěl trávit čas v plevelu?

sekačka na trávu

Posekáme to za vás
Trápí i vás zarostlá zahrada? Potřebuje víc než jen posekat? Nebo hledáte někoho, kdo by vám pravidelně sekal trávník? Pokud máte málo času nebo už zdravotně nezvládáte všechny svoje povinnosti, rádi vám pomůžeme. Určitě vás zajímá ceník sekání trávy. Cena je vždy počítána individuálně, protože záleží na mnoha faktorech, které cenu ovlivňují. Jedním z nich je rozloha pozemku, a dalším je použitá technika. Záleží i na přístupnosti pozemku a jeho dosavadním stavu. Cenu počítáme po návštěvě pozemku.

sekání traktorem

K dispozici máme dostatek pracovníků i techniky. Máme nejen klasické sekačky a křovinořezy, ale i motorové pily, mulčovače, traktory a další vybavení pro údržbu i velmi zanedbaných pozemků. Nezáleží nám na tom, jestli jsou na pozemku křoviny nebo pařezy, my si poradíme se vším. Pokud nemáte možnost pozemek upravit, zavolejte nám. Staráme se i o pozemky v některých městech a vesnicích, a jsou s námi velmi spokojeni, protože práce provádíme pravidelně. I u vás můžeme pracovat jak budete potřebovat – pravidelně i jednorázově. Stačí nám zavolat a zanedlouho už může být i váš pozemek v naprostém pořádku.

Údržba zahrady není jen o trávě, ale i o stromech, keřích, pařezech a mnoha dalších věcech, které zde nemají být. My vám předáme pozemek kompletně čistý.