Když jsme s přítelem a s dětmi přemýšleli, že si pořídíme nějaký bazén na zahradu, tak jsme stále nevěděli, jaký typ a tvar bazénu si pořídíme. Ani jsme nevěděli, jaký objem vody budeme chtít. A protože jsme velká rodina, tak jsme se nakonec rozhodli pro takový středně velký bazén, který je vysoký metr a půl. Protože naše děti už jsou trošku odrostlé, takže bude nejlepší, když taky budeme mít nějaký bazén, kde se třeba i děti můžou potopit. Děti už nejsou malé, a navíc naše děti už umí skvěle plavat, takže jsme si řekli, že středně velký bazén bude opravdu nejlepší.

Už máme hadici k bazénu.

Podívali jsme se taky na webové stránky chlorito.cz, kde najdeme i různé doplňky k bazénu, které jsou velice nutné, a to například bazénové hadice anebo taky bazénové kartáče. Anebo taky to, jak se starat o bazén. Pokud nepoužíváte třeba například chlorové tablety, tak se potom nedivte, když se vám bazén zakalí a budete mít zelenou vodu, která bude zapáchat. A taky, když nebudete mít ošetřenou vodu chemicky, tak se vám tam budou líhnout komáři, což asi nechcete. Proto jsem si řekla, že když už koupím kvalitní bazénovou hadici, tak taky koupím skvělé čističe bazénu, abyste měly stále čistý a průzračný bazén.

Bazén je prima-

A hlavně takový, aby potom z toho děti anebo my neměli vyrážku. A sousedovy děti měly z bazénu vyrážku, protože jejich bazén byl neošetřovaný. Tedy ne, že bych jim to přála, to samozřejmě ne, ale štve mě, že jsem jim to říkala. Sousedům jsem poradila, ať se o svůj bazén starají, ať ho udržují stále v kondici a taky až si pořídí bazénovou hadici, protože jsem je stále viděla, jak nalévají vodu do bazénu kýbly. Musí to být opravdu hodně náročné a já jsem si řekla, že je to hloupost. Takže vám doporučuji, než si pořídíte bazén, zkuste si zjistit informace o tom, jak se starat pořádně o bazén. A taky jaké jsou možnosti jeho péče a jaké má doplňky.