Snad každý z nás chodí do lékárny za účelem koupě léků, zdravotnických potřeb nebo jen pro radu. Víte ale o tom, že existuje i internetová lékárna? Nejen léky ale také doplňky stravy nebo lékárenský sortiment je možné objednat snadno a jednoduše a hlavně z pohodlí vašeho domova.
Návštěva lékárny pro mnohé znamená narušení denního programu, takže možnosti osobní návštěvy lékárny může něco zkomplikovat. Může se ale jednat i o případ, že do lékárny musíte dojet několik kilometrů a ještě k tomu nemáte ani jistotu, jestli daný lék budou mít.
různé pilulky
Velká spousta lidí se staví k nákupům léků přes internet skepticky. Myslí si totiž, že za prodejem stojí lidé, kteří se v daném oboru úplně neorientují tak jak by měli. Je tomu ale právě úplně naopak. Internetové lékárny totiž fungují jako alternativa ke kamenné lékárně.
Například taková lékárna Bona zajišťuje své služby již od roku 2009. Její hlavní prioritou je spokojenost daného zákazníka.
výzkum dna
Internetové lékárny jsou postaveny na rozsáhlé nabídce sortimentu a také rychlé dodávce. Dodávka je většinou garantovaná do 48 hodin. Je ale samozřejmě možné si vyzvednout objednávku přímo v kamenné lékárně.
Tento typ lékárny spravují a obsluhují zkušení lékárnici, a pokud si ještě navíc vyberete e-shop, který k tomu všemu ještě provozuje kamennou lékárnu, budete mít jistotu nejen erudovanosti ale i odbornosti. Lékárny fungují úplně jinak, než například obchody s potravinami.
Jestliže pořád nevíte, jestli byste měli internetovou lékárnu vyzkoušet, pak nezoufejte, protože se vám nyní pokusíme sjednat oba typy z více pohledů.
Takovým příkladem může být pohodlí. Tím, že nakoupíte na internetu, zboží vám dorazí až ke dveřím. Neznamená to ale, že kamenné lékárny nemohou vyjít vstříc svým zákazníkům. Po telefonické domluvě zboží mohou připravit a nachystat k okamžitému vyzvednutí.
skleněná láhev s víčkem
Nebo co takhle rozsah sortimentu? Možná se vám zdá, že internetové lékárny mají mnohem větší sortiment. Mnohdy je tomu opravdu tak.
Příkladem může být také prohlídka a srovnání zboží. Na internetu máte možnost sortiment srovnávat a pečlivě pročítat daná specifika. V kamenné lékárně vám s tímto pomůže lékárník a srovnání poskytne přímo.
Z toho všeho plyne, že nejkvalitnější služby získáte tehdy, pokud budete nákup kombinovat. Pro lékárny není nic důležitějšího, než spokojenost jejich zákazníků.