Zákeřná nemoc jménem špatná erekce. Ještě horší je pojem nedostatečná. Jako by to znamenalo, že už prostě nemůžete dělat všechno stejně jako dřív, jako by to znamenalo, že už jste prostě nedostateční, že už nebudete nikdy schopní potěšit svou partnerku. Neděste se. Opak je pravdou. Všechno se může zlepšit a to díky pár pilulkám. Pokud jde o krátkodobou poruchu, tak se zas tak nic hrozného neděje. V delším časovém období se může jednat o nemoc pod názvem erektilní dysfunkce.

Objevila se vám z ničeho nic špatná erekce erectmax.cz?

muž a žena silueta

Nezoufejte. Většinou se uvádí, že se jedná o vážný problém až v případě, že problémy přetrvávají déle jak 6 měsíců a nefungují na ně žádné běžně dostupné léky.

Říkáte si, že do té doby to prostě nemůžete vydržet? Už při prvních podezřeních můžete vyzkoušet některé volně prodejné přípravky na podporu. Některé z nich jsou dokonce vyráběny na čistě přírodní bázi, takže by vám neměly ublížit. Očekávat můžete spíš opačné reakce a to zlepšení vaší fyzické výkonnosti.

Špatná erekce se může objevit ze dne na den a to v jakémkoliv věku. Obecně se však problémy s ní přisuzují starším ročníkům, většinou hladina problémů stoupá s přibývajícím věkem například i kvůli produkci testosteronu. Ovšem i mladší ročníky mohou mít s tímto orgánem problém a to zejména kvůli nadměrné zátěži, stresu nebo depresím. Z hlediska vyššího věku se většinou jedná o problémy spojené se zdravím, kouřením, braním léků na tlak či dlouhodobým užíváním některých jiných medikamentů.

muž zoufalý u notebooku, ruce na hlavě

Vzpruha přijde s přípravky na podporu erekce. V dnešní době si můžete vybírat z mnohých přípravků, takže si určitě najdete ten, který vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušet se dají také různé druhy, jako jsou pilulky, ale třeba také gely, prášky rozpustné ve vodě a podobně. Možná to ještě netušíte, ale erekce se dá zlepšit i díky cvikům. S přibývajícím věkem je totiž penis čím dál tím méně citlivý, proto i jeho byste měli trénovat.