Také se někdy procházíte po vaší zahradě a přemýšlíte, co tu ještě schází? Jestliže vás tento neodbytný pocit přepadá většinou hned na začátku léta a vydrží až do jeho konce, pak je to jasné. NA ZAHRADĚ VÁM CHYBÍ TRAMPOLÍNA!
§ Díky kvalitnímu výrobci máte jistotu, že vám vydrží ve stále stejné kondici dlouhou dobu.
§ S vámi se ale v tomto smyslu stane velká změna.
o Vaše kondice se totiž změní.
o A to rozhodně tím nejlepším způsobem.
děti za sítí
Jestliže jste přesvědčeni, že vás už tento pohyb bavit nebude, pak ho dopřejte alespoň svým dětem. Všichni dnešním školákům neustále vyčítají stálé vysedávání u počítačů a chytrých mobilů. Vyzkoušejte, jestli ten váš potomek u těchto přístrojů nesedí jen z nedostatku jiných příležitostí.
§ Třeba se pak situace otočí a vy ho budete muset z trampolíny sundávat málem násilím.
§ Anebo si budete doma dělat rozpisy, kdo má ten den nárok zaskákat si.

Myslete především na bezpečnost

Ať už bude tento cvičební prvek sloužit komukoliv, jedno je nutné. Je zapotřebí maximální bezpečnost pro každého. Zejména děti se dovedou někdy velice rozvášnit a snadno by se jim mohlo stát, že skočí vedle skákací plochy. Nebo mohou skončit mezi pružinami.
o Proto je dobré zvolit variantu s ochrannou sítí.
o Ta totiž každého vrátí tam, odkud skočil.
pruhovaná mikina
Trampolíny s ochrannou sítí https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-sitijsou zpracované a navržené tak, aby splňovaly veškeré požadavky z hlediska bezpečnosti. Je však nutné stále všechny součásti kontrolovat. Nezapomínejte na to, že se dříve či později každý díl opotřebuje. Samotná údržba je velice jednoduchá. Stačí otřít měkkým hadříkem a vodou. Nikdy se nesmí používat písek, odvápňovač nebo chemické přípravky.
§ A na zimu ji samozřejmě ukliďte někam do větrané garáže.
§ Před tím ale určitě uvítá, pokud ji očistíte a případně necháte vyschnout.