Reklamní propisky kovové Promodarky skvěle spojují žádané vlastnosti pro firemní dárky s vlastním potiskem. Nevypadají lacině, naopak některé druhy jsou velmi luxusní, a zároveň vám nezruinují rozpočet. Propisky obecně jsou perfektní jako pozornost s logem firmy, ať už jako vybavení kanceláře či jako drobné dárky pro zaměstnance a partnery. Kovové propisky ale tento dárek povyšují na další úroveň.

modré pero kov

Kov je v takovém případě vnímán jako kvalitnější materiál než mnohdy jednorázová plastová pera a bude-li se obdarovanému taková propiska opravdu líbit, jistě si k ní časem přikoupí i náhradní náplň a vydrží mu ještě déle. Náhradní náplně ostatně můžete přibalit už k propisce rovnou a tuto možnost zákazníkům vlastně nabídnout sami.

Kovové propisky se dělí do kategorií podle materiálu, či jejich kombinací. Najdeme zde propisky celokovové, ale i v kombinaci s plastem, korkem, kovem pak může být i hliník nebo nerezová ocel. Důležité je pak zvážit, k jakému účelu chceme, aby byla tato pera používána a kým. Zajímavostí je netradiční bezinkoustové pero, které má kovovou špičku s grafitem, nemusí se strouhat jako tužka, vydrží dlouho a dá se vygumovat. Jistě zaujme. Dá se na něj aplikovat potisk, ale do kovových částí per se dá váš vzor i gravírovat, což je bezesporu další výhoda, takové zdobení podle vašeho přání vydrží na propisce věky v nezměněné podobě.

propiska srdce

Propisky můžeme vybírat podle tvaru, tloušťky a šířky psací stopy, ale možná bude hlavním požadavkem barva. A to buď celého pera, nebo jen jeho doplněním. Zajímavé jsou například černé hliníkové propisky s barevnými detaily, na kterých se váš text či obrázek bude nádherně vyjímat a taková psací potřeba si jistě najde mnoho příznivců i mezi lidmi, kteří preferují spíše digitální komunikaci, protože prostě vypadá skvěle, moderně a když už příznivě moderní technologie sáhne po peru, nejspíš bude chtít výjimečný kousek. A tím kovové propisky jsou.