Kovové zábradlí se mi moc líbí, protože se i velmi jednoduše udržuje. Není to jako dřevěné, které časem popraská a změní i barvu nebo vybledne. Kovové zábradlí má ale mnoho podob. Můžete ho mít v matném provedení, lesklém či kombinaci obou, tudíž polomatu. Já jsem měla lesklé provedení, protože mám ráda lesklé a třpytivé věci. Jenže jsem si neuvědomila, jaké jsou ale nevýhody lesklého materiálu. Kovové zábradlí jsem vždy chtěla, to ano, ale nikdo mi neřekl, jaká bude s ním práce, když bude v lesklém provedení. A víte, co to bylo za potíže? Vždy na něm šly vidět všechny otisky prstů a bylo i často umatlané.

Kvalitní zábradlí je i docela drahé

A to mi šíleně vadilo. Navíc jsem byla z toho často vytočená, protože jsem kovové zábradlí i desetkrát denně leštila, a to teda manžela deprimovalo. No nechtěl doma ženu, co jen lítá s hadrem v ruce. Tak chápala jsem ho, ale on zase mohl pochopit mě, že jsem chtěla mít kovové zábradlí a celkově domácnost ve skvělé kondici. Vždy mi velmi záleželo na úklidu v domácnosti a k tomu vedu i své děti samozřejmě. Inu, manžela již nepřevychovám. To jsem vzdala. Nicméně mi ale chodí vstříc, ale toto teda nepodporoval. A víte, jak to šikovně manžel vymyslel?

Zábradlí je velmi praktické

Sice mi nechal kovové zábradlí, které je vlastně kvalitou nesmrtelné, ale akorát ho vyměnil za matné provedení. A ještě byl tak pozorný, že jsem si mohla vybrat tvar kovového zábradlí. Byla jsem úplně nadšená, vůbec bych to od manžela nečekala, tak krásné gesto. Někomu se to třeba zdá jako maličkost, ale pro mě to znamenalo hodně. Díky matnému provedení to stačilo jen obden přeleštit a smýt nečistoty, které ani nejdou moc vidět. Je to jako s fotografiemi. Na matných fotografiích nejsou vidět otisky prstů, kdežto u lesklých ano. Takže za mě mohu doporučit kovové zábradlí v matném provedení. Vypadá i více elegantně. A uvažujete tedy už o něm? Tak koukněte na náš web, určitě si vyberete.