Zajišťujeme pokrytí celé Prahy z 95%. Zaměřili jsme se na kvalitní a především vysokorychlostní internet moderní doby, který bychom velice rádi dodali do vašich domovů a do vašich firem. Využívejte jenom to nejlepší za bezkonkurenční cenu. Zajistíme velice nízkou cenu a internet, který jste dosud nepoznali.

mobil

Bezdrátové připojení k internetu

Bezdrátovým připojením k internetu pokrýváme 95% území Prahy. Tyto služby jsou dostupné téměř kdekoliv. Dokonce ještě i v dalších přilehlých oblastech našeho hlavního města.
Kabelové připojení je již nyní dostupné v desítkách bytových domů. Našimi zákazníky se staly běžné domácnosti, ale také menší či větší firmy. Naše spolehlivost se měří na sto procent. Garantujeme stabilní síť a bezproblémovou techniku. U nás je samozřejmostí vysoká spolehlivost, maximální rychlost a také nejlevnější cena. Tři výhody, které i vás možná osloví a budete chtít vyzkoušet naše připojení.

Hlavní město napojeno na síť

Je zřejmé, že především v našem hlavním městě potřebujete vysokorychlostní internet, který bude stabilní a je dobré, že bude i za slušnou cenu. Nachází se zde totiž spoustu kanceláří, firem, které poskytují IT specialisty, odborníci, kteří potřebují pracovat profesionálně a bez omezení. Každá domácnost už v dnešní době potřebuje vysokorychlostní internet nejenom pro své děti, kvůli kterým bychom udělali cokoliv, ale také kvůli své práci. Dospělí potřebují rychlejší připojení a především stabilní prostředí, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout https://www.pranet.cz/.

technologie

  1. Z pohledu firem je zde možnost připojení k velice levné síti, která nabízí pouze to nejlepší. Vysokou rychlost, maximální spolehlivost a levnou cenu. Co víc si přát?
  2. Optický internet je na velmi vysoké úrovni. Po Praze sice působí nejrůznější poskytovatelé internetu, ale jenom někteří nabízí opravdu kvalitu na vysoké úrovni bezdrátového wifi internetu.