Mikiny s vlastním otiskem se mohou hodit v celé řadě případů. Možná to ještě nevíte, ale třeba i vy nějaké potřebujete!

Prvním případem, kdy se tento typ textilii hodí, je když máte firmu a hledáte nějaká trička s firemním logem. Není totiž nic lepšího, než si dělat reklamu všude kudy chodíte jen díky tričku. Pokud máte navíc hodně zaměstnanců, můžete jim je darovat například k Vánocům, nebo jako narozeninový dárek. Čím víc lidí bude nosit tričko s vaším logem, tím to pro vás bude větší reklama! Obdobou toho jsou i reklamní mikiny https://promotextile.cz/cs/6-mikiny. Vaši zaměstnanci je určitě budou nosit velice rádi – a to především, pokud mikiny vyrobíte z kvalitního a teplého materiálu.

tričko s potiskem

Nemáte firmu? Nevadí! Dalším případem, kdy budete potřebovat tričko s vlastním potiskem je, když máte například vlastní fotbalový, volejbalový, nebo hokejový tým. Není totiž nic lepšího, když na první pohled všechny svoje spoluhráče rozpoznáte – a kromě toho pokud na tričko přidáte nějakou vtipnou hlášku, potěší tyto vkusné trička i vaše publikum.

Kromě triček a mikin si můžete nechat natisknout i vaše vlastní bundy. Pokud se rozhodnete k tomuto kroku, myslete však na to že bunda musí být v první řadě funkční. Pokud se na ní budete snažit ušetřit a rozdáte všem svým zaměstnancům bundu z laciného a nekvalitního materiálu, je dosti možné, že bundu nebude stejně nosit – a v takovém případě by se jednalo pouze o vyhozené peníze a bezvýznamnou investici.

tričko na věšáku

Zkrátka vždy myslete na to, že se jedná o reklamní předmět a pokud nebude mít své praktické využití, bude vám takový výrobek pravděpodobně k ničemu.

A kolik vás tohle všechno bude stát? To nelze jednoznačně říct. Jak již bylo zmíněno, záleží hodně na použitém materiálu, typu, druhu, zvoleném střihu a hlavně na velikosti potisku, který si budete přát.