Každý z nás je bez automobilu jako bez rukou a obejít se bez něj, je jen málo představitelné. Nejen, že Vás přepraví na dané místo, ale také Vám odveze nákup, nebo v něm můžete převážet nejrůznější věci. Pokud však rozjíždíte svojí firmu, dáte mě za pravdu, že osobní automobil je příliš malý na to, abyste v něm převáželi velké množství zboží. Pokud však nemáte dostatek financí na to, abyste si pořídil vlastní dodávku, se kterou byste všechno rozvezli, tak sáhněte po pronájmu. Půjčovna dodávek Praha 4 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, Vám nabídne hned několik vozů, které se Vám zaručeně při rozjezdu podnikání budou hodit.

pronájem

Tato firma půjčuje hned několik vozů a to od menších Jumperů, až po velké Fordy transit. Propůjčení vozu lze zařídit na hodinu, ale také na více dní. U každého vozu jsou napsány parametry a to včetně ceny za určitý čas. Mimo to zde také najdete rozměry auta a výbavu, mezi kterou patří třeba tažné zařízení, opěrka na loket, centrální zamykání a vše ostatní, čím automobil disponuje. Firma navíc nabízí víkendové sazby, kdy si auto půjčíte v pátek a můžete ho vrátit až v neděli, nebo v podělí ráno a to za sníženou cenu.

pronájem

V ceně automobilů jsou také služby, které můžete využít. Jedná se o prémiovou asistenční službu, přistavení a odvoz vozidla, nebo také stěhovací služby. Mimo to lze automobily pronajmout také s profesionálním řidičem. Samozřejmostí je pravidelný servis a naprostá čistota pronajatého vozu. Každý automobil má také povinné a havarijní pojištění a dálniční známku pro Českou a Slovenskou republiku. S automobily lze najet až 500 kilometrů, pokud však tento limit překročíte, bude se Vám účtovat za každý ujetý kilometr 1,5 Kč.

Pokud tedy začínáte s podnikáním a nechcete zbytečně vrážet peníze do automobilu, vsaďte na pronájem, který zaručeně splní vaše požadavky.