Když se řeknou svatební šaty, každý si představí nádhernou bílou róbu. Bílé svatební šaty jsou prostě klasikou, v současnosti se ale začínají trendy mírně měnit a bílé svatební šaty už nejsou volbou každé nevěsty, jak tomu bylo dřív. Ani vy se nebojte být originální a zvolit si jinou barvu svatebních šatů.

svatební šaty

Nemusíte si hned představovat křiklavě červené nebo růžové šaty, které nahradí ty klasické bílé. Moderní jsou dnes šaty smetanové nebo jemně růžové barvy. Smetanové svatební šaty jsou v čím dál větší oblibě. Barva sama o sobě zjemňuje siluetu a hodí se ke všem typům pleti, i barvě vlasů a očí. Výborně ladí s ostatními smetanovými doplňky. Pokud se však rozhodnete pro tuto barvu, nezapomínejte, že ženich by neměl být v bílé, aby šaty vedle jeho bílé košile nevypadaly zašle. Šaty jemně růžové barvy sežene v mnoha odstínech a ve svatebních salonech se s nimi setkáte čím dál častěji. Podtrhnou krásně ženskost a něžnost každé nevěsty. A pokud na vás bude růžová už moc, pudrová barva je také hitem současnosti.

Další variantou, jak dostat do svého svatebního vzhledu trochu barvy jsou bílé šaty s barevnými doplňky. Můžete si vybrat šaty s nášivkami květin, korálky nebo třpytkami různých barev. Bílá barva v kombinaci s jinou barvou vytvoří krásný kontrast, který se jistě vryje do paměti všech svatebních hostů.

svatební pudrové šaty

A pokud se vám vůbec nelíbí bílá nebo růžová, nebojte se zvolit i úplně jinou barvou šatů. Zkuste si vybrat barevné svatební šaty Svatebni-saty-spolecenske-plesove. Pomůžou vám s výběrem originálních svatebních šatů nebo vám je ušijí na míru a vy tak budete mít jistotu, že rozhodně nebudete nevěsta jako každá. V originalitě a vašich přáních se meze nekladou.

Nebojte se být originální. Svatební den je jeden z mála dní, na které budete vzpomínat celý život a stojí za to, abyste na sobě měla šaty, na které budete vzpomínat celý život.