V současné době lze v určitých případech podnikat, aniž byste museli sedět někde na jednom místě. Natáčíte filmy? Píšete blogy nebo třeba dokumenty z cest? Jste profesionální fotograf? Hudebník? Nebo jen vykonáváte činnost, kdy píšete články a komentáře ze svého počítače? Nepotřebujete tedy kancelář! Nemusíte mít nějaké čtyři stěny, kam budete muset docházet, abyste tam nakonec vykonávali činnost, kterou můžete stejně dělat doma, v autě nebo letadle. Proč platit prostory, kancelářské pracovníky, když to nepotřebujete? Jen proto, abyste sídlem svého podnikání odklonili nežádoucí pozornost od svého bydliště? Není to zbytečný luxus? Odpovíme za vás. Je!

virtuální kancelář

Na ten jediný relevantní účel sídla podnikání plně vyzrajete zřízením virtuální kanceláře ostrava https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/. V porovnání s náklady na pevnou kancelář a náklady na sličnou sekretářku vychází virtuální kancelář jednoznačně výhodněji. Za cenu necelého jednoho měsíčního nájmu miniaturní kancelářičky můžete mít virtuální sídlo na celý rok. K tomu asi není co dodat. Co vám virtuální sídlo přinese? Třemi slovy. Vše, co potřebujete.

eshop

Získáte adresu pro úřady i obchodní partnery. Bude vám přejímána a registrována korespondence včetně balíkových služeb. Korespondence vám bude navíc denně skenována a přeposílána na váš mail. Budou vám notifikovány vzkazy a předávány zásilky. Budete mít možnost bezplatně využít krásných zasedacích místností u nás i v Polsku. Jinými slovy, dosáhnete razantního snížení nákladů, které byste jinak museli vynaložit na svou pevnou kancelář a pracovní sílu, přičemž nemusíte vůbec slevit ze svých požadavků z očekávání, které na kancelářské záležitosti máte. K čemu tedy je pevná kancelář? Při jistých profesích je naprosto zbytečná. Jen plní zákonný předpoklad možnosti podnikání. Je pouhou adresou.