Whisky není jen obyčejný nápoj, protože má speciální složení a hlavně chuť, a proto rozhodně stojí za to si ji při významných událostech pořádně vychutnat.

Výjimečné pití whisky

Dobrá whisky se pozná

Whisky je velmi výjimečný nápoj, přičemž mnoho lidí ho bere jako velmi vzácný, a proto si třeba u baru dají nakonec něco jiného, kdy se obvykle jedná o levnější nápoj. Cena je oproti jiným opravdu vyšší, ale rozhodně to má své opodstatnění, protože již po první ochutnávce poznáte její kouzlo a fakt, že se vyplatí za dobré pití si připlatit. Typickou vlastnosti je ukládání do dřevěných sudů a následné speciální zrání v těchto nádobách.

whisky na baru

Dokonce pro správné vychutnání existuje speciální metoda, což se Vám nyní může zdát úsměvné, že Vám bude někdo kecat do toho, jak máte pít, ovšem když si ji prostudujte a dáte na rady odborníků, tak skutečně zjistíte, že rázem bude whisky chutnat mnohem lépe. Je to také o zkoušení nových druhů, protože než najdeme ten, co nám bude chutnat nejvíce, tak to rozhodně nějakou ti chvíli potrvá. Tento nápoj je ideální také pro významné události, protože některé z nich se opravdu patří zapít kvalitním pitím.

Hammer Head

Když se řekne známá whisky, tak si jistě každý představí tu irskou a podobné výrobce, protože ty jsou opravdu proslavené. Ovšem málokdo ví, že pro opravdu skvělou whisky nemusí vůbec do ciziny, protože i u nás se vyrábí opravdu skvělé kousky, jež se můžou rovnat těm světovým. Její tradice pokračuje již spousty let, a proto si můžete být jisti, že má opravdu něco do sebe.

sklenice whisky

Celým kouzlem tohoto výrobce je, že tato whisky se vyráběla již dávno a následně se na pár sudů zapomnělo. Právě z tohoto nápoje vzešel dnešní typ tohoto nápoje, který zraje v sudech české výroby, a proto za tímto nápojem stojí opravdu velké tajemství, které dodá příběhu Hammerhead whisky opravdu šarm. Většinou má obsah alkoholu okolo 40-50 %, a proto má opravdu solidní sílu. Výrobce prodává pouze exkluzivní kousky, přičemž mnohdy je v prodeji pouze pár kousků, a proto je i cenovka vyšší, ovšem již po první ochutnávce Vás nápoj zcela pohltí.