.

Tak je to samozřejmě logicky přijatelný plán, zneškodnit nežádoucí hosty na obličeji. Ovšem ačkoliv je to nejjednodušší cesta, tak to může být i pěkně velký oříšek. Otevřená paletka korektoru totiž nabízí mnoho možností, ale jak vlastně použít odstíny, když snad ani jeden neodpovídá barvě kůže? Pravdou je, že korektor je úžasný pomocník v maskování. Když ho správným způsobem použijeme, tak bude úžasným pomocníkem. Určitě je třeba mu dát první místo před make-upem. Pokud by to nějak nezakrylo, je možno ještě trochu překrýt na hotový make-up. Nabízí se různá škála barev, ale úplně nejlepší je pracovat s tělovými barvami, možná i trochu světlejšími, než ve skutečnosti je naše pleť. Pokud máme skutečně až namodralé kruhy pod očima, bude lepší sáhnout po oranžové barvě korektoru.
štětce na pudr

.

Tuhý versus tekutý

Oba mají svá pravidla, ale v podstatě se shodují v důležité zásadě. Vlastně je to takové zlaté pravidlo, že méně znamená více a aby vynikla krása ženského obličeje, tak rozhodně na ní nesmí být jen vrstvení. Hlavně si musíme dávat pozor v oblasti pod očima, kde by se větší množství mohlo postupně slévat do vrásek. Vzhledem k tomu, že oči jsou tak zvaným vstupem do duše a vesměs se do nich každý podívá, tak by se mohlo jednat o pořádný malér.
dámská kosmetika
Tuhý korektor – také se mu říká kompaktní, má skvělé maskovací schopnosti, ovšem zde je takový menší problém, že rád vysušuje pleť. V tomto případu je velmi vhodný pro vlastnice mastné pleti a také si snáze poradí s výraznějšími nedostatky.
Tekutý korektor – tento je rozhodně vhodnější pod oči, jakmile se začnou objevovat menší vrásky. Nemusí se ho dávat taková vrstva. Navíc je možné zakoupit výrobky, které jsou sice o trochu cenově dražší, ale na druhou stranu je třeba se podívat na složení. Některé z nich obsahují vzácné oleje, které svými účinky bojují proti vráskám a jsou vyráběny na přírodní bázi. Některé se prodávají přímo v peru se štětečkem, kterým se krásně a snadno aplikuje korektor na obličej. Součástí kvalitnějších přírodních korektorů je arganový olej a organická voda z damaškové růže, ta má zklidňující a anti-age vlastnosti.

Korektor bude rozhodně řešením
3.9 (78.82%)17
.