Korejská kosmetika je v dnešní době již oblíbená celosvětově. A získává stále větší a větší popularitu. V čem jsou ale produkty korejské krásy lepší, než ty, které se vyrábí primárně například pro americký nebo evropský trh?

U Korejek ale i Korejců je péče o pleť jednou z nejdůležitějších věcí. Korejci jsou téměř posedlí tím, aby byla jejich pleť zářivá, hydratovaná a působila zdravě a mladistvě. Proto si můžete všimnout, že většina korejských žen, má pleť v dokonalém stavu. A určitě jste někdy slyšeli, že Korejky zůstávají dlouho mladé. Čím to asi bude? Možná ovzduším, stravou nebo kosmetikou a péčí o pleť. Nebo také vším dohromady.

 

korejka

 

Zatímco naše péče o pleť je zaměřená spíše na to, že řešíme již vzniklý problém, korejská kosmetika je zaměřená především na prevenci. Nechtějí, aby u nich žádné problémy vůbec vznikali, a proto tomu všemožně přechází. Se skin care začínají děvčata i chlapci již v útlém věku, prakticky hned, co vkročí do puberty. Díky osvojeným zvykům se pak naučí starat pravidelně o svou pleť každé ráno i večer.

Korejci jsou velmi nároční na dobrou skin care. A protože je po ní obrovská poptávka, firmy neustále vyvíjejí nové a nové produkty. Korejci by se nespokojili s žádným průměrným produktem, a díky technologiím, které mají tamější kosmetické firmy k dispozici, vyvíjejí opravdu produkty na nevyšší úrovni.

 

krém

 

Vzhledem k tomu, jak velká konkurence mezi jednotlivými kosmetickými firmami v Koreji je, musí jít firmy často i s cenou produktu níže. Proto zde seženete skvělé, fungující produkty za takové ceny, za jaké jsou u nás produkty v drogérii, které jsou upřímně ve většině případů nic moc. Korejci také používají často přírodní ingredience, výtažky z nejrůznějších rostlin, hlemýždí sekret a podobně. I to zvyšuje úroveň korejské kosmetiky v očích spotřebitelů. Sami vyzkoušejte několik produktů a uvidíte, jak budete spokojení.