V dnešní době není nic neobvyklého mít hypotéku nebo úvěr. Spousta finančních produktů je na trhu celkem lehce dosažitelná, což se ale může stát důvodem nepříjemné situace jakou je například dluhová past a následná exekuce. Naštěstí na našem trhu existuje společnost Light Finance https://lightfinance.cz/ s 15 letými zkušenostmi a týmem specialistů, kteří jsou připraveni Vám pomoci začít opět žít důstojný život. Díky dlouholetým zkušenostem a nepřetržitému sledování trhu a nových trendů, můžete získat produkt přímo na míru.

Stačí navštívit webové stránky a vybrat si z nabízených služeb.

finanční gramotnost

Light Finance Vám nabízí tyto služby:

  1. Zápůjčky se zástavou nemovitosti – Light Finance Vám pomůže získat u banky výhodný úvěr nebo hypotéku.

  2. Operativní leasing na nemovitost – Light Finance Vám zajistí operativní leasing na záchranu Vaší nemovitosti před exekucí a vyplatí všechny stávající pohledávky.

  3. Insolvence – Ligh Finance Vám nabízí pomocnou ruku během procesu oddlužení při vyhlášení osobního bankrotu neboli insolvence.

  4. Úvěr se zástavou nemovitosti – I když nejste zadluženi, banka se může s půjčkou zdráhat. Pro tuto skutečnost má Light Finance také řešení, ať už na koupi auta nebo rekonstrukci domu.

  5. Půjčku na cokoliv – Řešení Light Finance pro nečekané výdaje v domácnosti nebo osobním životě.

  6. Právní servis – Máte-li špatně nastavenou úvěrovou smlouvu, nevěste hlavu. V Light Finance Vám to pomůžou napravit.

  7. Realitní servis – Specialisté Light Finance Vám pomůžou s prodejem Vaší nemovitosti.

logo light finance

Pokud Vás zaujme jakýkoliv produkt a neradi telefonujete, stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách a následně jej odeslat. Samozřejmě mezi uvedenými kontakty najdete e-mailovou adresu i kontaktní telefon. Následně se s Vámi spojí specialista a pomůže Vám situaci vyřešit.