Znáte lepší půjčku, než je americká hypotéka? To asi jen stěží! Americká hypotéka se mezi lidmi těší velké oblibě právě proto, že je bezúčelová, a můžete ji proto použít k libovolnému záměru, jaký vás jen napadne. Nicméně jedno omezení zde přeci jenom existuje, a tím je výše této hypotéky. To, jak velkou sumu peněz získáte, totiž záleží na tom, jakou nemovitostí se za smluvenou půjčku zaručíte. Platí zde přímá úměra: čím hodnotnější nemovitost, tím vyšší půjčka.
Americkou hypotéku si můžete sjednat jak v bance, tak v nebankovní společnosti https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Obě dvě možnosti mají své výhody, ale také určitá negativa.

finance

V bance jistě získáte lepší úroky. Nicméně to se neobejde bez určitých omezení a bez toho, abyste náležitě splnili veškerá přísná kritéria, která v tomto ohledu banka vytýčila. Musíte mít vhodný věk, status, příjmy, a samozřejmě nesmíte mít žádný záznam v registru, jinak můžete nejen na americkou hypotéku, ale také na jakoukoli jinou půjčku zapomenout.

zlaté cihly

Pokud jde o získání americké hypotéky v nebankovní společnosti, tak zde jsou pravidla o něco vstřícnější a šanci tak dostanou i lidé, kteří se potýkají s nižším příjmem, podnikatelé s nižším daňovým přiznáním, anebo všichni ti, kdo mají nějaký méně významný záznam v registru. Právě pro tyto lidi zde existuje i variantní řešení v podobě americké hypotéky bez dokládání příjmu anebo americké hypotéky bez registru. Počítat však musíte s vyššími úroky, tím spíše u variant, kdy nad vaší finanční situací bude muset nebankovní společnost přimhouřit oči.
Záleží tedy jen na vás, jak moc půjčku potřebujete, a jaké úroky si můžete dovolit splácet. Jisté však je, že se jedná o velice výhodnou a vstřícnou půjčku, především z hlediska podmínek jejího nastavení. Když se za ni zaručíte libovolnou nemovitostí, získáte požadovaný balík peněz, se kterým budete moci následně nakládat podle vlastního uvážení.