Chcete potěšit svého přítele nebo manžela, ale nevíte jak? Čtěte dál. Mám tu pro Vás pár osvědčených tipů, které Vám snad pomohou.


1.      Dejte mu prostor


Muži mají rádi, když si mohou vyjít s kamarády na pivo a nesnášejí, když kvůli tomu šílíme. Neříkám, abyste ho na pivo posílaly pořád, ale jednou za čas mu to dovolte. On bude spokojený, užije se večer s kamarády, a Vy také budete mít aspoň volné odpoledne. Můžete si aspoň odpočinout, dát si třeba klidnou koupel, masku na obličej a využít toho, že máte čas pro sebe. Nakonec budete nadšení oba dva.
šťastný muž


2.      Uvařte mu něco dobrého


Jestli chcete svého partnera potěšit, uvařte mu něco co má rád. Věřte, že ho velice potěší, že umíte vařit, a také ušetříte a večeři, protože nebudete muset nic objednávat ani nikam chodit. Navíc mužům se líbí ženy v kuchyni. Anebo třeba upečte nějakou dobrou buchtu. I muži rádi ujíždějí na sladkém.


3.      Překvapte ho


Abyste trochu oživila Váš vztah, zkuste svého muže něčím překvapit. Ať už to bude tak, že mu koupíte pivo, nebo oblíbené bonbony, nebo třeba lístky na fotbal. To už záleží na tom, jaký Váš partner je.
šťastný pár


4.      Namasírujte ho


Vidíte, že je váš muž přepracovaný, nebo unavený? Nabídněte mu masáž, nebo ho chvíli škrabejte na zádech, či ve vlasech. Možná to zní divně, ale přiznejte, že taky milujete, když Vás někdo hladí, škrabe, nebo masíruje. Určitě mu tím uděláte velikou radost a pomůžete mu zrelaxovat.


5.      Vezměte ho na rande


Myslíte si, že jen muži mohou zvát na rande? Ne, tak to vůbec není. Pokud na to není zvyklý, tak ho to překvapí a jistě mile potěší. Hlavní bude, že to naplánujete sama a nebude to tentokrát muset dělat on. Jděte do kina, na fotbalový či hokejový zápas, na koncert jeho oblíbené kapely, nebo třeba jen do oblíbené restaurace, kde si dáte nějaké dobré jídlo. Taková rande hezky oživí Váš vztah, hlavně když už jste spolu dlouho.


Anebo takový malý bonusový tip, vezměte svého muže někam do lázní, sauny, nebo na masáž. Prostě někam kde si odpočine, ale vy taky, takže to bude Výhra pro oba.