Všude možně se mluví o tom, že ženy mají daleko větší nároky než muži. To však neplatí při výběru partnera, kdy i muži hledí na to, aby byla jejich budoucí partnerka téměř dokonalá. Z toho důvodu jim postačí pouhé jedno rande k tomu, aby věděli, jestli si s dotyčnou vyjdou i příště nebo naopak zametou pod koberec i tu první schůzku.
partneři u kávy

Co na prvním rande rozhoduje?

Kromě toho, že se mužům více než líbí, když si žena dá záležet a na první rande se krásně upraví a obleče, je více než rozhodující projev, jakým vystupuje. Nejde o to, aby disponovala vyšším vzděláním a všechno, co vypustila z pusy bylo na úrovni, mužům bohatě postačí to, pokud jsou ženy vnímavé, mají základní přehled o tom, jaký je život a samozřejmě i postřeh v případě, že se to očekává.
veselý pár

Rovněž záleží i na tom, aby byla žena uvolněná. Trapné situace plné ticha a hledání nového tématu nikoho nelákají a je jasné, že pokud si na první schůzce nemáte co říct, ty druhé se už nedočkáte. Kdo by stál o další šanci navázat rozhovor se ženou, která očividně netuší, o čem si má s mužem popovídat.

V neposlední řadě dávají muži přednost ženám, které jim dopřejí prostor k mluvení. Všem je nanejvýš jasné, že ženám chuť k dlouhé konverzaci neschází, ovšem neplatí to pouze jednostranně. Je potřeba, aby vás potencionální partnerka pustila ke slovu, dala vám šanci rozpovídat se i o sobě a vzájemně se doplňovat.

Jedině takové rande, muži pokládají za úspěšné a vydařené.

Ženy těžce snáší to, když muž nezavolá

Ano, mnoho žen proklíná muže všeobecně díky tomu, že jim zpětně po schůzce nezavolali a nedomluvili se na dalším setkání. Drtivá většina z nich si ovšem neuvědomuje, že za tím vždy něco vězí a je to z nějakého důvodu.

Pokud se muži žena jednoduše nezalíbí a už po prvním rande uzná, že nejsou na stejné vlně a není tou pravou, kterou hledá, je jasné, že nebude mít potřebu vyhledávat její číslo v adresáři. A to, že jí to během večera slíbí – je možná zbabělost, ale pokud se celá schůzka nese v tom duchu, ať už skončí, je jasné, že si její závěr nepřeje žádný muž ještě více zdramatizovat.