Stejně jako muži dělí ženy do určitých kategorií, je tomu i naopak, mezi muži najdeme romantiky, umělce, sebevědomé muže, tzv. typ rošťáka, také často ženy neodolají cizinci, vztah může vzniknout, ale pokud uznáte, že je to pro Vás opravdu ten pravý, je také důležité si vztah udržet.
1/ Pokud žena ze začátku o sebe příliš dbá, a potom začne chodit doma neupravená, zaskočí to každého muže, ale za to mohou ženy sami, muži ocení přirozenost od začátku vztahu.
mladý romantik
2/ Často si spousta žen stěžuje, že jim připadá, že už jsou pro muže nepřitažlivé, ono tomu však tak vůbec být nemusí. Přeháníte to s nakupováním parfémů, svůdného spodního prádla? Věřte, že ať je muž jakýkoliv typ, nejraději má takové prádlo, které máte zrovna na sobě, a vůbec ho v tu chvíli nezajímá, že není krajkové.
3/ Stěžujete si, že Vám muž nenosí květiny, neposílá už Vám zamilované zprávy? Ale ruku na srdce, když muž přijde domů, běžíte Vy hned ke dveřím ho obejmout a políbit? Ne? Velká chyba, každý milující muž tohle velmi ocení, málokterá žena si uvědomuje, že to, co chce od muže, musí také sama dávat. Takže pokud chcete květiny, po příchodu z práce ho jděte obejmout a jako první mu řekněte, že ho milujete, popovídejte si s ním o jeho práci, když se to bude pár dní opakovat, dočkáte se i květin.
4/ Každý, nebo skoro každý muž je v duši citlivou osobou, nedává to sice najevo, je to přece muž, ale to neznamená, že je z oceli. Nejspíš ho neuvidíte nikdy plakat, ale kdyby Vám otevřel své nitro, divily byste se.
5/ Těžší to mají ženy, které si našly „mamánka“, v tomhle případě se vůbec nesnažte být jako jeho matka, ale naopak, snažte se být tak trochu opakem, muž tak ve Vás pozná něco nového, trochu exotického, a když se budete snažit, stanete se pro něho bohyní.
kravata pod svetrem
6/ Hlavně nikdy nepodceňujte jeho vyprávění o práci, pro něj je důležité se vypovídat, a když ho budete poslouchat jen napůl, pozná to, a bude ho to mrzet, jste jeho nejbližší člověk a plnou důvěru, kterou Vám dal, můžete také ztratit.
Je dobré smířit se už na začátku vztahu s tím, že KAŽDÉHO muže si musíte trochu hýčkat, ale na oplátku on si bude hýčkat Vás.